Wedden Nederland – Bulgarije

Zondag 3 september is het voor het Nederlands Elftal wederom erop of eronder. Na de blamage tegen Frankrijk moet Oranje winnen om kans te houden op deelname aan het WK volgend jaar in Rusland. Een uitgelezen kans om een gokje te wagen. Bookmaker Mr. Green geeft je alleen voor deze wedstrijd 25% EXTRA op de gemaakte winst, naast de 2 keer €10 gratis weddenschappen.

Odds Nederland – Bulgarije

De noteringen bij de bookmakers zijn bekend. De bookies geven Nederland een goede kans deze wedstrijd te winnen.

Nederland wintgelijkBulgarije wint
Mr. Green*1.255.809.50
William Hill1.205.5013.00
Bwin1.256.0010.00
Bet at home1.256.0010.00
Betway1.226.0011.00
Betsson1.227.3511.50
* 25% extra winst voor alle weddenschappen en alleen voor deze wedstrijd

Wedden met iDeal

Alle genoemde bookmakers accepteren iDeal als betalingsmogelijkheid. Ideal wordt in Nederland ook het meest gebruikt door mensen die weddenschappen afsluiten bij online bookmakers. Als je hebt gewonnen en je wilt je geld innen dan wordt het gestort op de rekening die je hebt gebruikt bij iDeal.

Voorbeschouwing Nederland – Bulgarije

Oranje heeft donderdag met 4-0 verloren van Frankrijk. Dat heeft ernstige gevolgen voor de kansen van Oranje op het WK 2018 in Rusland. Er is ook nog goed nieuws waarme we een kleine kans behouden op deelname aan het WK. Zweden nam het op tegen Bulgarije dat duel in een 3-2 overwinning geëindigd voor de Bulgaren. Het Nederlands Elftal heeft zodoende nog een minimale kans op deelname aan het WK. Dick Advocaat moet zijn team drie keer laten winnen met ruime cijfers vanwege het doelsaldo. Aankomende zondag is Nederland – Bulgarije en daar moet het echt gaan gebeuren. Wij zetten in op 3-0.

Huidige stand in Poule A

Pos.LandGWWGVDVDTDSPtn
1Frankrijk7511155+1016
2Zweden7412147+713
3Bulgarije74031114-312
4Nederland73131310+310
5Wit-Rusland7124410-75
6Luxemburg7115614-74

Aanbiedingen Bookmakers

mrgreen

€100 Welkomstbonus!

William Hill

€50 Welkomstbonus!

Bet-at-home

200% Welkomstbonus!

Betway

€55 Welkomstbonus!

Betsson

€25 Welkomstbonus!

Bwin

€50 Welkomstbonus!